Statydami ir kurdami savo svajonių namus dažnai kuriame ir planuojame kaip atrodys būsimas namas, kaip bus įrengtas vidus, kokie stovės baldai ir koks bus bendras stilius, kurio bus siekiama kuriant namus. Daugelis kurdami savo svajonių namus remiasi kitų šalių patirtimi rinkdamiesi tiek interjerą, tiek įmantresnį eksterjero dizainą. Visi nori išskirtinių namų, kurie tuo pačiu būtų jaukūs, bet taip pat būtų lyg puošmena. Turėti išskirtinius namus ne visada reikalauja didelių išlaidų, pakanka pasikliauti savo kurtomis idėjomis arba jų ieškoti specializuotose parduotuvėse, spaudoje ar internete. Lietuviškas posakis „pagal rūbus sutinka, pagal protą palydi“ čia visai gal ir tiks. Juk pirmiausiai visi pamatys ne namų interjerą, kartais net ilgai puoselėto jūsų gėlių darželio nepamatys. Kokia stovės ar jau stovi jūsų kieme tvora? Ar ji dera prie bendro kiemo ir namo vaizdo ar sukurta paskubomis norint kuo greičiau pažymėti savo valdas? Ar tvora yra saugi ir sandari, ar panaudotas tvirtas tinklo įtempėjas?

Tvoros yra svarbus elementas kiemui ne tik dėl bendro kiemo vaizdo, tačiau ir dėl saugumo. Senas, sulūžusias tvoras reikėtų atnaujinti, ypač jei turite mažamečių vaikų ar gyvūnų, kurie žaidžia kieme. Ieškodami tinkamo sprendimo savo kiemui visada galvokite ir apie saugumą. Daugeliu atveju gal pakaks tik atnaujinti tvorą. Pakeisti sulūžusias lentas, jei tvora medinė, pakeisti tinklą, jei tvora metalinė. Tiek senai, tiek naujai tvorai įtempti ir sutvirtinti kartais pakanka minimalių išlaidų. Užteks pasirūpinti plyšiais, įsigyti priemonių įtempti tvorai. Tinklo įtempėjas lengvai naudojamas, todėl net specialistų pagalbos čia nereikės. Pasirūpinkite, kad tvoroje nebūtų plyšių ar aštrių atplaišų, į kurias gali susižeisti mažamečiai vaikai, naminiai gyvūnai ar net Jūs patys.

Savo teritorijai aptverti galite naudoti ir moderniai atrodančias tinklines tvoras, kurios tinka bet kokiam klimatui. Tinklas lengvai tvirtinamas, gali būti keičiamas pagal poreikius ir nėra toks brangus kaip kiti sprendimai. Šios tinklinės tvoros gali būti dažomos pagal kliento poreikius. Jos negadina kiemo vaizdo nes nėra gremėzdiškos ir negadina teritorijos dizaino. Atnaujindami ar rinkdamiesi tvoras galvokite ir apie jų ilgaamžiškumą. Dažnai kurdami įmantrias tvoras klientai išleidžia nemažai pinigų, tačiau tvoras reikia atnaujinti, perdažyti ar net permūryti kas kelerius metus. Kas metai iš metų pareikalauja nemažai išlaidų ir laiko. Ieškokite ilgaamžių sprendimų, kurie gali atrodyti gražiai ir šiuolaikiškai ne tik šiandien, bet ir ateityje.