Šiomis dienomis prekių pasiūla jau nieko nestebina. Negana to, jog prekių lentynose galima rasti prekes iš viso pasaulio, vis labiau populiarėja galimybė jas įsigyti internetu ir turėti tai, ko negalima įsigyti mūsų šalyje. Žinoma, tie kas į viską žiūri paprasčiau, perka prekes prekybos centruose, tačiau negalima skųstis, mat čia asortimentas tikrai gausus. Kaip priimti sprendimą, kokią prekę įsigyti? Tai padaryti tikrai nėra lengva. Žinoma, rekomenduojama perskaityti sudėtį ir kitą svarbią informaciją, tačiau tam laiko atsiranda išties retai. Tokiais atvejais pakuotės išvaizda yra vienas iš pagrindinių aspektų, kurie patraukia jūsų dėmesį. Jei manote, jog esate vieninteliai, kurie pamatę ryškią ir naują pakuote lentynoje tuojau prie jos suskumba, labai klystate. Taip elgiasi didžioji dalis vartotojų. Visa tai sukuria puikias sąlygas naujiems rinkos dalyviams bei senbuviams, kurie nori išsiskirti ir kitų ir nustebinti savo klientus. Jei anksčiau manėte, jog jūsų siūlomos produkcijos išvaizda nėra svarbi, nes orientuojatės į kokybišką gaminį, turėtumėte pakeisti savo požiūrį. Jis tiesiog neatitinka šiuolaikinių standartų bei augančio gyvenimo tempo, kuris nemenkai koreguoja mūsų įpročius ir pasirinkimus. Norėdami padidinti pardavimus ir susilaukti daugiau klientų dėmesio, turite pasirūpinti, jog pakuotė, kurioje pateikiamas produktas, atrodo gražiai ir išskirtinai.

Neretai manoma, jog kaina ar lentelė su užrašu “akcija” yra pagrindiniai vartotojų viliojimo būdai, tačiau pastaruoju metu, gerėjant šalies ekonominei padėčiai bei augant pragyvenimo lygiui, tai nėra labai svarbu. Žinoma, visada atsiranda žmonių, kuriems svarbiausia kaina, tačiau nemaža dalis vartotojų yra linkusi išbandyti naujus produktus, nepaisant to, keik jie kainuoja. Būtent tai ir yra jūsų galimybė, be jokių reklamos priemonių patraukti potencialaus kliento dėmesį. Ryškios spalvos, modernus dizainas ar išskirtiniai užrašai – tai tik lašas jūroje, palyginus su tuo, ko galite imtis. Pakuotės išvaizda yra be galo svarbus aspektas, lemiantis vartotojo apsisprendimą, tad pasirūpinkite, jog šis klausimas būtų išspręstas teisingai.

Nors liaudies išmintis ir moko apie knygą nespręsti pagal jos viršelį, labai dažnai pasielgiame būtent taip. Pripažinkime, jog kvepalai ryškiaspalvėje pakuotėje daug labiau patraukia akį nei tie, kurie yra blankūs ir nykūs. Tai iš dalies yra ne tik įvaizdžio kūrimas, tačiau ir strategija, kuri padeda pritraukti klientus, jog pastarieji išbandytų prekes. Na o po to  belieka laukti reakcijos ir produkto vertinimo, nes tada yra vertinama kokybė.