Po dvidešimties metų tu būsi labiau nusivylęs dalykais, kurių nedarei, negu tais, kuriuos darei. Taigi, išplauk iš ramybės uosto. Pagauk pasatą savo burėms. Tyrinėk. Svajok. Atrask. Markas Tvenas.

 

Ar kada teko girdėti pokštą, kad visi Australijoje vaikšto aukštyn kojomis? Paprasčiausiai, tai vienas iš toliausiai į pietus nutolusių žemynų, tad žiūrint iš Europos perspektyvos – viskas atrodo būtent taip. Na, o jei norite tiksliai įsitikinti, yra žmonės ten tikrai nevaikšto aukštyn kojomis – tuomet teks nukeliauti į šį nuostabų žemyną, kuris daugeliui geriausiai pažįstamas iš kalbų apie Sidnėjų. Pigus skrydziai atveria labai plačius kelius. Jei anksčiau tai atrodė paprasčiausiai neįmanoma, tai dabar viskas pasiekiama ranka. Tiesiog būtina visomis egzistuojančiomis galimybėmis pasinaudoti.

Australija daug kam gerai žinoma dėl ypač šaunaus oro, dėl kurio dažniausiai ir norima atkeliauti į šią šalį. Deja kaip ir mes lietuvaičiai, taip ir australai turi savo metus laikus. Vasaros jų yra ypač karštos, o žiemos lietingos, tad kartais būna sunku rasti aukso viduriuką, kurio metu reiktų aplankyti šią nuostabią šalį. Labiausiai rekomenduotume keliauti balandžio – gegužės mėnesį. Tokiu laiku dar nėra labai turistų, tačiau o truputi atsidarinėja vėl įvairios kavinės ir panašiai, kurios kviečia turistus pas juos apsilankyti.

Pigus skydziai į Australiją kai kuriems gali pasirodyti ne tokie ir pigūs, kadangi jei bilietas brangesnis nei 1 000 litų, akina nėra labai maža. Juk tai viso mėnesio minimali alga. Tačiau taupant po truputi tikrai galima surinkti reikiamą pinigų sumą bilietui papildoma problema ta, kad reikia vizos, kurį vėlgi kainuoja papildomus pinigus. Dažniausiai suma siekia iki kelių šimtų litų, tad jei žmogus keliauja ne vienas – šimtai virta tūkstančiais.

Tačiau ai pagalvoji, kokios nuostabios vietos yra Australijoje, pasirodo, pinigai jau nebėra lemtingas veiksnys. Jų uždirbti visada galima, o tas kuris stengiasi visada gauna ką tik nori, tad reikia įdėti šiek tie darbo ir pastangų ir pinigai, kurie bus išleisti kelionei į Australiją gana greitai atsidurs jūsų kišenėje.