Skristi lėktuvu yra gan brangus malonumas. Kiekvienas norime rasti kuo pigesnį skrydį lėktuvu, tačiau tai ne visada pavyksta. Skrydžiai iš Lietuvos nėra pigūs, bet jeigu atidžiai rinksitės bilietus, sutaupyti tikrai galite. Gerai pasidomėję ir įvertinę savo galimybes žmonės sugeba skristi lėktuvu ir pamatyti pasaulį be cento kišenėje. Taigi ką reikia žinoti kad rasti gerą skrydį ir nebrangiai skristi?

Vienas geriausių patarimų norint suorganizuoti pigią kelionę yra derinti ją prie pigaus skrydžio laiko, o ne daryti atvirkščiai. Jei jums pavyks rasti pigų skrydį – kuo greičiau įsigykite bilietus ir pradėkite planuoti atostogas.

Prisiregistravę prie didžiųjų Lietuvos kelionių agentūrų naujienlaiškių galėsite rasti daug informacijos apie oro linijų bendrovių siūlomas akcijas. Taip ieškoti pigaus skrydžio yra labai patogu, nes kartais taip galite rasti skrydį per vos kelias valandas. Svarbiausią informaciją dažniausiai turėsite savo elektroniniame pašte. Pasinaudoję panašiomis, užsienio avialinijų siūlomomis akcijomis kartais galėsite nuskristi net toliau, o kaina bus nepaprastai maža. Tokio skrydžio ieškant žinokite, kad pigesni bilietai yra siūlomi skrydžiams, kurie vyks negreitai, todėl pasinaudokite ankščiau minėtu patarimu – derinkite planuojamą kelionę prie skrydžio laiko. Taip pat galite pasinaudoti oro linijų mėgstamomis naujo sezono akcijos. Jos vyksta pavasarį ir rudenį, o skelbdami naujus tvarkaraščius ir maršrutus skraidintojai nuolat išmeta pigesnius bilietus.

Taip pat skrydžio galite ieškoti vienoje iš daugelio specialių tam skirtų interneto svetainių : www.skyscanner.net, https://avia.lt/pigus-skrydziai/, www.swoodoo.com. Jose dažniausiai galite rasti įvairių oro linijų bendrovių siūlomus bilietus su akcijomis. Ekspertu manymu, geriausias laikas įsigyti pigius lėktuvo bilietus yra 6 savaitės prieš skrydį.

Ne pats geriausias, tačiau veiksmingas būdas rasti tinkamą kelionės bilietą yra laukti paskutinės minutės skrydžio bilieto. Oro linijos, norėdamos užpildyti ne pilną lėktuvą, potencialiems klientams parduoda daug pigesnius bilietus. Tai darydamos avialinijos geriau parduos laisvas vietas už daug mažesnę kainą, nei išvis negaus jokio pelno. Tai nutinka labai retai, bet jei esate apdairūs ir apsukrūs galite netikėtai sužvejoti labai gerą pasiūlymą.

Labai svarbu ieškant pigaus skrydžio yra išlikti kantriam. Neskubėkite įsigyti bilietų ten, kur juos radote, nes nemažai rezervacijos sistemų priklauso skirtingoms agentūroms, todėl skiriasi ir aptarnavimo mokesčiai. Dėl to kainos gali būti skirtingos.

Jeigu kelionės kryptis jums nėra svarbi, pasinaudoję pigių skrydžių paieškos sistema „Kayak.com“ pamatysite skrydžių kainas į visokiausius pasaulio kampelius. Tiesiog nurodykite išvykimo-grįžimo vietą bei dieną ir sistema parodys kur ir kada skristi yra pigiausia. Taip ieškodami kelionės sutaupysite kur kas daugiau, nei žinodami savo kelionės tikslą, ir turėsite galimybę nukeliauti ten, kur dar niekada nebuvote ir patirti nuostabių įspūdžių.