Jei įsirenginėjate namą, sodybą ar bet kokias kitas patalpas, greičiausiai norite kiek įmanoma geriau išnaudoti esamas erdves. Kai kurie investuoja į didesnę kvadratūrą, na o kiti pasitenkina mažesniais plotais ir visi šie pasirinkimai turi savas priežastis. Visgi, jei yra galimybė padidinti plotą bei erdvės pojūtį namuose, reikia tuo pasinaudoti. Kaip tai galima pasiekti? Mes turime pasiūlymą, apie kurį greičiausiai nė nesusimąstėte. Tai siltinimas poliuretano putomis, kuris leis išsaugoti išties daug erdvės namuose. Kaip? Viskas labai paprasta. Kaip jau greičiausiai žinote, tiek namo stogas, tiek sienos turi būti apšiltintos, na o tam turite tikrai ne vieną pasirinkimą. Mūsų rekomenduojamas variantas išsiskiria maksimalia varža ir mažiausiu sluoksniu, na o kiti pasiūlymai nėra tokie efektyvūs. Negana to, jog jie negali sukurti reikiamos varžos ir sandarumo, jų sluoksnis skiriasi keturis kartus ar net daugiau. Tai reiškia, jog iš jūsų namų yra atimama erdvė, kurios vėliau taip norisi.

Žinoma, bet kuris meistras jums lieps neišsigąsti, juk balti dažai ir kitos detalės suteiks norimą erdvės pojūtį, tačiau jei jos nėra, visai nesvarbu kaip jausitės. Tuo labiau, jog yra situacijų, kai namuose itin žemos lubos ir kiekvienas centimetras svarbus ne tik dėl grožio, bet ir komforto. Pripažinkime, jog žemos lubos ar jų nuolydžiai nėra patogūs, tad jei yra galimybė juos sumažinti, natūralu, jog ja domimės. Siltinimas poliuretanu yra vienas iš naujesnių, tačiau jau spėtų patikrinti pasirinkimų. Tai be jokios abejonės efektyviausias šiltinimo metodas, kuris turi daigiau privalumų nei galima tikėtis. Tai šilumos užtikrinimas, sandarumas, erdvės taupymas bei darbo našumas. Viso namo šiltinimas gali būti atliekamas vos per kelias dienas, tad jei jums svarbi kokybė ir greitis, geriau nei šis pasirinkimas tikrai nerasite. Žinoma, mes visada skatiname vartotojus paieškas atlikti patiems ir susidaryti nuomonę pagal tai, su kuo jie susidurs. Vertinkite ne konkurentų nuomones, o realias patirtis, o galbūt net problemas, su kuriomis susiduria paprasti žmonės. Tai bus geriausias rodiklis, ką verta pasirinkti.

Didesnis namų plotas reiškia daugiau šildymo bei išlaidų, tačiau jei tą plotą prarandame dėl šiltinimo pasirinkimo, tai nėra tokia jau gera žinia kaip galima tikėtis. Mes skatiname pasidomėti pačiomis įvairiausiomis galimybėmis ir sužinoti, kaip galima maksimaliai išnaudoti namų erdves ir leisti sau gyventi erdviau. Kad ir kaip bebūtų, erdvė yra svarbus dalykas namuose, ir čia svarbu ne tik kambarių plotas, bet ir lubų aukštis ar panašūs dalykai. Nieko nelaukite ir jau dabar pradėkite vykdyti paieškas, kurios jums padės atsakyti į visus kylančius klausimus bei priimti teisingiausią sprendimą esamoje situacijoje.