Dažnai viešoje erdvėje tenka girdėti, jog kreditai – ne pats geriausias būdas prasimanyti pinigų. Ekonomistai vis aiškina, jog tai labai rizikinga, be to, dažnai baigiasi priklausomybe ar kitokiais nemaloniais patyrimais. Atsiradus smulkaus kreditavimo bendrovėms Lietuvoje, jos kaip mat susilaukė didelio populiarumo. Baiminantis, kad žmonės į greitus pinigus reaguos neatsakingai, skolintojai sudarė gana griežtas skolinimosi sąlygas. Tačiau ilgainiui nedidelės paskolos tapo puikia pagalba sunkiu gyvenimo momentu, todėl šiandien kreditai Kaune, ar kitame Lietuvos didmiestyje pasiekiami paprastai ir patogiai net ir sunkiausiu gyvenimo momentu.

Praradus darbą

Nors Kaune nedarbo lygis nėra vienas didžiausių šalyje, visgi 9,3 nuošimčiai žmonių nedirba ir neturi nuolatinių pastovių pajamų. Todėl kreditai Kaune jiems iš tiesų naudinga pagalba. Šiandien daugelis kreditavimo bendrovių supranta, jog darbo neturėjimas – dažnam gyventojui laikinas gyvenimo etapas, todėl sutinka skolinti klientams ir neturintiems nuolatinės darbovietės. Tačiau skolinantis pinigus tokioje situacijoje labai svarbu apskaičiuoti, kiek pinigų galite pasiskolinti ir kaip pajėgsite juos grąžinti. Svarbu nesivadovauti taisykle, jog visą skolą atiduosiu iš pirmos algos, nes tikėtina, kad taip tikrai nebus. Jei darbo teks ieškoti bent kelias savaites ar kelis mėnesius, per šį laikotarpį susikaups ir kitų nemažų išlaidų, todėl geriau neplanuoti, kad kreditą grąžinsite iš pirmos algos.  Paskolos bedarbiams.

Nenorintiems permokėti

Kreditavimo įmonės Kaune ar kituose miestuose taikosi prie didelės kreditorių, todėl dažnai savo paslaugas siūlo itin patraukliomis sąlygomis. Štai pvz. šiandien kreditai Kaune, kaip ir daugelyje kitų didžiųjų miestų gali būti suteikiami nemokamai. Tai reiškia, jog tai kreditai be papildomų palūkanų. Dažniausiai tai būna pirmasis skolinimasis, kuris padeda sukurti nuolatinių klientų sąrašą. Juk tikėtina, jog žmogus mieliau pasirinkti tą kreditavimo bendrovę, kurioje kreditai nemokamai nei tą, kuri teikia paskolas su palūkanomis. Ypač jei gyvenimo situacija susiklostė ne itin palankiai ir šeimoje skaičiuojate kiekvieną litą.

Prisitaikymui prie aplinkybių

Kreditavimo bendrovių klientai dažnai teigia, jog sudarant skolinimosi sutartį labai sunku numatyti, kaip pavyks grąžinti pasiskolintą kreditą. Ypač jei kalbama ne apie šimtus, o apie tūkstančius pasiskolintų litų. Todėl kai kurios kreditavimo įmonės Kaune teikia naują itin klientams patogią galimybę – keisti sutarties sąlygas pagal aplinkybes. Jei pasiskolinote pinigų ir buvote numatę pirmą įnašą atlikti po mėnesio ir atsitiko taip, kad finansų pritrūko, galite kreiptis į kreditavimo bendrovę, kad ši sutiktų pakeisti sutarties sąlygas. Galimas ir atvirkštinis variantas norint sutrumpinti sutarties laiką ar įnešti didesnius įnašus nei buvo numatyta. Tiesa, tokios paslaugos kainuos papildomą mokestį, tačiau norint nusivėlinti sutarties terminus, tai žymiai pigiau nei mokėti delspinigius.