Gyventi užmiestyje yra daugelio šeimų svajonė. Žinom,a kai kuriems miesto šurmulys yra neatsiejama gyvenimo dalis ir jie to nekeistų į nieką kitą, tačiau pastebimos tendencijos, jog didžioji dalis jaunų šeimų nori gyventi ten, kur ramiau ir yra daugiau gamtos. Nekilnojamojo turto rinkoje galima rasti nemažai pasiūlymų gyventi puikios vietose, tad kiekvienas gali pasirinkti tai, kas atitinka jo reikalavimus bei biudžetą. Tiesa, jei dar abejojate, greičiausiai bandote susidėlioti pliusus ir minusus, kurie gali pasireikšti gyvenant miško apsuptyje. Tam, jog būtų lengviau apsispręsti ir įvertinti reikiamus aspektus, mes pateiksime svarbiausią ir tikėkimės jums aktualiausią informaciją.

Visų pirma pradėkime nuo neigiamų dalykų, kuriuos galimai patirsite. Miškas yra be galo graži vieta gyvenimui, tačiau jame slypi ir tam tikri pavojai. Erkės – vienas iš jų. Apie siaubingas ligas, kurias gali platinti šie kenkėjai nereikia nei kalbėti, tad žmonių baimė yra savaime suprantama. Visgi, norėdami apsisaugoti, turite tokią galimybę.  Erkiu naikinimas yra tai, kas gali lengvai ir greitai išspręsti šią problemą. Tai nebrangi paslauga, kuri jums leis ramiai mėgautis savo gražia namų aplinka. Tiesa, erkiu naikinimas nėra vienintelė paslauga, kuri jums gali būti naudinga. Lygiai tą patį galima pasakyti apie uodus ir kitus panašius kenkėjus, tad jei tai buvo vienas iš pagrindinių dalykų, verčiančių jus abejoti – dabar jau žinote galimą sprendimo būdą. Taip pat gyvendami užmiestyje galite susidurti su didesniais atstumais kur nors vykstant, viešojo transporto nebuvimu ir panašiais dalykais. Jei norite, jog jūsų vaikai būtų savarankiški ir patys galėtų nuvykti į mokyklą, tai gali būti problema. Būtent dėl to šiuos dalykus gerai įvertinkite. Taip pat gyvenant miško apsuptyje greičiausiai teks investuoti į gerą tvorą, apsaugančią nuo miško gyvūnų, apsaugos kameras ir t.t. Ar galite sau tau leisti – atsakykite patys.

Kalbant apie privalumus – ramybė, gamta ir poilsis yra tai, dėl ko verta paaukoti viską. Nėra nieko geriau kaip džiaugtis medžių ošimu, paukščių čiulbėjimu – tiesiog savo namo kieme. Vos pravėrę langus jūs pajausite gamtos gyvumą, na o vaikams augti tokioje aplinkoje ir harmonijoje su gamta – tiesiog tobula. Tai sukuria galimybę ne tik pažinti gamtą bet ir išmokti ją vertinti, saugoti. Kalbant apie suaugusiuosius, galima drąsiai teigti, jog nėra nieko geriau, kaip laisvadienį praleisti terasoje, žvelgiant į miško didybę ir žinant, jog visa tai yra jūsų namai, kuriuos susikūrėte patys.

Taigi, atsakykite sau patys, kas jums svarbiau ir kur gyventi jums būtų geriausia.