Daugelis turime nemažai hobių ar talentų. Ar kada susimastėte, kad galbūt Jūsų talentas gali būti pelningas ir malonus užsiėmimas? Daug pasiūlymų ar idėjų galima rasti įvairiuose forumuose, kuriuose žmonės buriasi, diskutuoja ir dalinasi idėjomis, ieško vienos ar kitos srities specialistų ar pagalbininkų, galinčių padėti sukurti kažką naujo. Galbūt Jūs ir esate daugelio ieškomas specialistas, gerai išmanantis  savo hobį? Vienas populiaresnių ir labai mergaitiškų hobių – manikiūras. Kiekvienos moters ar merginos natūralus įprotis – atrodyti gražiai. Jei tai mėgiama veikla ir yra įgyta bent jau pradinių žinių– pradžia gali būti ne tik įdomi, bet ir pelninga. Norint tapti profesionalia manikiūriste vien kokybiškų priemonių nepakaks. Reikės mokytis ir įgyti nemažai praktikos. Viena iš idėjų pagilinti žinias – masiniai kuponų pardavimo portalai. Juose dažnai galima rasti įvairių pasiūlymų pagilinti žinias ar viską išmokti nuo pradžių. Tokia nedidelė investicija į mokymus gali palaipsniui tapti net pastoviu pajamų šaltiniu. Be abejo, reikia, kad Jūs būtumėte ir virtualioje erdvėje, todėl bene populiariausias būdas reklamuotis – Google Adwords reklama.

Grožio industrija tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje vis dar populiari. Juk moterys iš prigimties linkusios rūpintis savo išvaizda. Pastaruoju metu ir vyrai nepralenkia grožio salonų. Jei tai sritis kuri moteriai patinka – galima investuoti savo laiką į įgūdžių tobulinimą. Tai bene viena iš mažiausiai investicijų reikalaujančių sričių pradėti savo verslą. Svarbu, kad įgytas žinias įvertintų profesionalai ir suteiktų sertifikatą ar diplomą. Tuomet reikėtų pasirūpinti kokybiškomis priemonėmis, patalpomis, kuriose bus plėtojamas verslas. Tačiau viena iš pagrindinių sėkmingo verslo sąlygų, tai reklama. Norint pasiekti tikslinę auditoriją ir sutaupyti laiko bei pinigų, daugelis renkasi  Google Adwords. Verslo pradžioje sunku numatyti būsimas pajamas, todėl ir išlaidos turi būti vertinamos apgalvotai. Google Adwords reklama leis nedidelėmis investicijomis pranešti apie Jūsų paslaugas. Jūs patys nuspręsite kiek investuoti į reklamą.

Kokį biudžetą reikėtų skirti verslo pradžioje? Iš esmės tai matematika. Reikėtų turėti viziją ir planą, kiek per mėnesį siekiama turėti klientų. Google Adwords yra vienas geresnių sprendimų, nes mokama tik už Jūsų skelbimo paspaudimus, kas tikėtina tai ir bus Jūsų potencialūs klientai. Šiai reklamai nėra jokių minimalių reklamos biudžetų, todėl galima rinktis pagal savo finansines galimybes. Stebint klientų srauto rodiklius, vėliau galima analizuoti kiek reklama padėjo šio tikslo pasiekti. Jei klientų srautas per mažas – reklamos apimtis reikėtų didinti.