Kaip dažnai plaunate savo automobilį? Esate pedantas, kuriam net ir menkiausi nešvarumai atrodo lyg pasaulio pabaiga? O galbūt jūsų transporto priemonė nematė plovyklos ištisus metus? Kad ir koks jūsų atsakymas į šiuos klausimus, galima sakyti, jog visa tai natūralu. Lygiai taip pat, kaip visi skirtinai supranta tvarką namuose, laikas automobilio švarinimui pas visus matuojamas taip pat skirtingai. Vieni automobilius plauna dažnai ar net reguliariai, na o kiti to visiškai nesureikšmina. Visgi, reikia pripažinti, jog vasaros laikotarpiu automobilių plovimas susilaukia gerokai daugiau dėmesio ir šioje vietoje labai svarbu įvardinti tam tikras grėsmes bei apsirinkimus, su kuriais susiduria vartotojai. Šiandien, norint nusiplauti automobilį, turite kelis pagrindinius pasirinkimus. Tai plovyklos su šepečiais arba plovimas aukštu slėgiu, kuris dažniausiai siūlomas savitarnoje. Kuris variantas geresnis? Ką rinktis ir kuo geriau nepiktnaudžiauti? Į šiuos klausimus ir pabandysime jums atsakyti.

Pradėkime nuo to, ką jums gali pasiūlyti plovimas aukštu slėgiu, mat šiandien tokio tipo plovyklos atsidaro ko ne kasdien. Vartotojus traukia ne tik patrauklios kainos, bet ir technologija, kuri yra išties išskirtinė. Itin aukšto slėgio srovė sugeba greitai ir efektyviai pašalinti net ir didžiausius nešvarumus ant automobilio kėbulo, na o tam nereikia naudoti jokių šepečių. Anksčiau ko ne kiekvienas mūsų buvo įsitikinęs, jog tik šepečių pagalba galima tinkamai nuplauti automobilius, tačiau šiandieninė praktika rodo kiek kitokį vaizdą. Na o ką reikėtų žinoti apie šepečių pagalba atliekamus plovimus? Šioje vietoje reikia pastebėti, jog daug kas priklauso nuo šepečių nusidėvėjimo, mat bėgant laikui, šeriai gali tapti netinkami naudojimui ir netgi pažeisti automobilio kėbulą. Jei plovykla neskuba atsinaujinti ir taupo, tai gali būti papildomi nuostoliai klientams. Žinoma, vos vienas plovimas galbūt ir nuturės aiškaus neigiamo poveikio, tačiau jei automobilį tokioje plovykloje plausite reguliariai, galite likti išties nepatenkinti. Tokioje situacijoje kovoti su plovykla ir bandyti išsiaiškinti, kas yra kieno kaltė – beprasmiška, tad kiekvieną kartą, kai norite plauti savo transporto priemonę, geriau pasvarstykite, kur tikrai verta tai daryti. Rinkitės ik patikimas vietas, kurios jums nesukels jokių nesklandumų.

Tvarkingas ir švarus automobilis visada suteikia daugiau gerų emocijų, tad ypač vasarą, kai galima pakankamai ilgai džiaugtis švaria transporto priemone, reikėtų nepamiršti šios paslaugos ir ja naudotis dažniau. Investuokite į švarą, estetiką ir bendrą automobilio priežiūrą, na o visa tai jums be jokios abejonės suteiks tik pačius didžiausius privalumus. Tiesa, besirinkdami plovyklą įvertinkite savo įpročius, automobilio būklę bei pasirinktą plovimą techniką. Rinkitės tik tai, kas saugu ir jums niekada neteks nusivilti dėl to, jog automobilio plovimas sukėlė kėbulo defektų atsiradimą.