Greičiausiai pastebėjote, jog atšilus orams bei pasirodžius taip lauktiems saulės spinduliams visi vairuotojai panoro susitvarkyti automobilius. Žinoma, šioje vietoje kalbame ne tik apie techninius aspektus, bet ir išvaizdą, kuri yra ne ką mažiau svarbi. Nors esmė yra automobilio važiavimo kokybė bei ilgaamžiškumas, niekas nepaneigs, jog vairuoti tvarkingą ir gražų automobilį daug smagiau. Ir visai nesvarbu, kiek metų jūsų automobiliui, o galbūt jis visai naujas. Kiekvienai transporto priemonei praverstų keli atnaujinimui ir šį kartą juos aptarsime. Taigi, nuo ko pradėti? Kam skirti daugiausiai dėmesio ir investicijų? Atsakymai į visus jums rūpimus klausimus.

Greičiausiai vis sutiks, jog visų pirma po žiemos automobiliui reikia gero plovimo. Tiek išore, tiek vidui. Natūralu, jgo epr žiemą ant automobilio kėbulo kaupiasi druskos, kurios gali būti net ir kenksmingos. Tad jas pašalinti geriausia plovykloje, kur plaunama specialiomis priemonėmis bei įrenginiais. Tiek skirtingų stiprumų srovės tiek šepečiai gali būti naudingi, tad pasirinkite tai, aks jūsų nuomonę geriausia. Jei automobilis turi lietus ratus, greičiausiai vien tik plovimo jų atnaujinimui nepakaks. Šioje vietoje smėliavimas gali suteikti geriausius ir efektyviausius rezultatus, tačiau tikrai ne kiekvienas vairuotojas apie tai susimąsto. Smėliavimo darbai yra skirti ne tik lietų ratų atnaujinimui, o bet kokio metalo apdirbimui. Tai reiškia, jog gali būti nušveičiamas senas dažų sluoksnis ir padengiama nauju. Galbūt tai ir skamba paprastai, tačiau kiekvienas meistras jus patikins, jog atnaujinti lietus ratus nėra lengva ir šiuo atveju tik smėliavimas yra galimas pasirinkimas. Jei jūsų automobilio ratai atrodo pagyvenę – pats metas apie tai pagalvoti. Dar vienas dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti – salono valymas. Priklausomai nuo jūsų įpročių ir kitų dalykų, gali prireikti net ir cheminio valymo paslaugos. Jei klausiate, kodėl kai kurių žmonių automobiliai nuolatos švarūs ir tvarkingi, na o į kitų baisu net ir koją įkelti – mes galime viską paaiškinti. Kai kurie mūsų važinėja su vaikais, kas automatiškai sukelia netvarką. Kiti važiuoja tolimus atstumus ir nuolat užkandžiauja, na o šioje vietoje be “avarijų” neapsieisi. Na ir galiausiai – kai kurie žmonės mėgsta plauti ir valyti automobilius, na o kiti tai daro kartą per metus. Nepaisant to, kurioje iš šių grupių esate, atėjus pavasariui verta viską susitvarkyti ir pasiruošti naujam sezonui.

Pasirūpinę automobilio švara, nepamirškite sutvarkyti ir techninių defektų, kurie galėjo pasirodyti visai netikėtai. Galbūt sunkiai darinėjasi automobilio durelės, o galbūt girdite pašalinius garsus važiuoklėje – nuvykite į servisą ir gausite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Taip užtikrinsite transporto priemonės ilgaamžiškumą, kuris be jokios abejonės yra svarbus kiekvienam iš mūsų. Važiuokime saugiai, atidžiai ir švariai – naujas sezonas nauji sprendimai.