Nesvarbu, ar planuojate kokią nors šventę, ar paprasčiausiai norite smagiai praleisti laiką su mylimais žmonėmis – sodybos nuoma yra labai geras pasirinkimas galintis užtikrinti, kad laisvalaikis bus šaunus. Sodybos Lietuvoje yra populiarus pasirinkimas. Sakoma, kad lietuvaičiai turi labai glaudų ryšį su gamta, tad natūralu, jog jei planuoja kokią nors šventę – pagalvoja apie sodybas, kurioje būtų galima ją paminėti. Visgi, platus pasirinkimas kartais apsunkina, kadangi tokiu atveju surasti tinkamiausią variantą gali būti labai sunku.

Pagrindiniai kriterijai, kurie jums turėtų padėti atrasti geriausiai tinkantį variantą:

Kokia yra paslaugos kaina?

Kiekviena sodyba nustato savas kainas, taigi viskas priklauso nuo to, kokį variantą planuojate pasirinkti. Kaimo turizmo sodyba apskritai nėra brangi paslauga, o jeigu jūs nesate išrankus klientas, kuris turi labai daug sąlygų, kad visi jo poreikiai būtų patenkinti – tokiu atveju tikrai pavyks atrasti pigų variantą. Tiesa, dažniausiai paslaugos yra brangiausios vasaros metu. Kitais sezonais apskritai galima išsinuomoti labai pigiai.

Kokios papildomos paslaugos siūlomos?

Kiekviena sodyba taip pat suteikia ir skirtingų paslaugų galimybę. Kol vienos siūlo pirtį ir galimybę išsimaudyti greta esančiame ežere, kitos teigia, kad jose labiausiai tinka minėti prabangias šventes, tad užtikrinama graži salė ir maisto tiekimas. Visas priklauso nuo to, ko tiksliai nori žmogus. Kadangi pasirinkimų labai daug – atrasti tinkamą tikrai pavyks.

Kelioms dienoms galima išsinuomoti?

Dažniausiai sodybos nuoma galima tiek laiko, kiek tik nori žmogus. Kai kuriais atvejais netgi nuomojant ilgesniam laikui galima gauti papildomas nuolaidas. Būtinai apie norą išsinuomoti ilgesniam laikui praneškite kuo anksčiau. Tuomet bus viskas suderinta su jumis.

Sodybos lokalizacija?

Lietuva nėra didelė šalis, tad ir kurią sodybą pasirinktumėte – ji nebus labai toli. Visgi, dažniausiai po kelių dienų šventimo žmonės būna labai pavargę ir gerai, kai kelionė iki namų nebūna labai ilga. Taigi, galėtume rekomenduoti tokią sodybą, kuri būtų netoli jūsų gyvenamųjų namų.

Technologijos galimybės?

Kol vieni žmonės atkeliauja į sodybą, kad gebėtų visiškai pailsėti nuo technologijos stebuklų, kiti tuo tarpu niekaip be jų negali. Internetas jiems tarsi oras ir jeigu jo nebus – visas laisvalaikis nebus ir toks geras. Taigi, jeigu žinote, kad jūsų kompanijoje bus tokių žmonių, tuomet rekomenduojame pasirūpinti ir susižinoti, ar yra tokios galimybės kaip elektra ar internetas. Skirtingos sodybos orientuojasi į skirtingus dalykus ir kol vieniems tai reikalinga, kitiems – žalinga.

Kaimo turizmo sodyba – puikus pasirinkimas smagiam laisvo laiko praleidimui. Svarbiausia pasirinkti tokią sodybą, kuri jums tiktų labiausiai. Tiksliai žinodami savo poreikius sugebėsite atrasti patį geriausią variantą.