Intymumas yra vienas iš tų klausimų, kurio daugelis stengiasi garsiai neaptarinėti. Galbūt kitose pasaulio šalyse yra kitokia patirtis, tačiau Lietuvos gyventojai yra be galo santūrūs, tad pokalbiai šia tema yra tikra retenybė. Visgi, kalbėti tokiomis temomis būtina, nes jos padeda atsakyti į daug klausimų. Negana to, tai visiškai natūrali tema, tad nėra ko slėptis ar gėdytis. Būtina pastebėti, jog bėgant metams intymumas mūsų gyvenime keičiasi. Greičiausiai visiems suprantama, kad tai, aks buvo aktualu senelių jaunystėje, šiandien yra jau laikoma atgyvena. Galbūt tais laikais ir buvo keliami klausimai, kaip susirasti porą į šokius, tačiau šiandien viskas gerokai pasistūmėjo į priekį. Sex pazintys internetinėje erdvėję yra vienas iš pagrindinių būdų susirasti vienos nakties nuotykį, o galbūt tiesiog pabendrauti su naujais žmonėmis. Šiuo metu veikia tikrai ne viena pažinčių svetainė, siūlanti bendravimą, tad prisijungimas prie tokio tipo bendruomenės yra tikrai įdomus.  Galite būti tikri, jog ši nauja patirtis jums suteiks tik teigiamas emocijas, nes ji ir yra skirta neįpareigojančiam bendravimui. Atėjo laikai, kai visuomenė nuolatos bėga ir skuba, na o tai nepalieka laiko meilikavimams ar apsimetinėjimui. Mes gali būti savimi ir viską sakyti taip kaip yra, na o tai galioja ir santykiams.

Kalbant apie tai, kuo išsiskiria sex pazintys internete, būtina pabrėžti, jog tai bendravimas be jokių įsipareigojimų. Galbūt kai kuriems tai galėtų būti problema, tačiau esama be galo daug žmonių, kurie ieško tik gero laiko praleidimo ir įsipareigojimai juos tik atbaido. Visi mes turime teisę rinktis, tad kritikuoti kitus dėl tokio pasirinkimo tikrai nereikia. Jei norite nors ir kas vakarą susitikti su nauju žmogumi, tai yra jūsų ir tik jūsų pasirinkimas, na o pažintys internete yra tas sprendimas, kuris palengvins procesą. Jei jūs nenorite įsipareigojimų, greičiausiai ieškote tokių pačių pažiūrų partnerio. Jį rasti galbūt ir neatrodo sudėtinga, tačiau nepulsime kalbinti žmonių gatvėse ir siūlyti šį tą daugiau? Tikrai ne. Būtent dėl šios priežasties verta užsiregistruoti internetinėse pažinčių svetainėse ir pasinaudoti jų siūlomais privalumais.

Galbūt sex pazintys ir nėra pats romantiškiausias būdas bendrauti, tačiau ne visiems mums ir reikia romantikos. Negana to, būtina pastebėti, jog pastaraisiais metais išties daug porų susipažįsta būtent internete. Tai tik dar kartą įrodo, jog niekada nežinome, koks mūsų likimas ir kaip netikėtai jis gali pasikeisti. Jei norite šiek tiek praskaidrinti savo gyvenimą, išbandyti naujoves ir pažinti naujus žmones, bendravimas internete jums leis pasiekti išsikeltus tikslus. Tai geriausias būdas santykiams be jokių įsipareigojimų, tad jei to ir ieškote, jau žinote, kas jums gali tai suteikti.