Atėjus pavasariui vis daugiau žmonių dažniau pagalvoja apie atostogas. Jų planavimas turėtų prasidėti gerokai anksčiau, tad jau dabar yra pats tinkamiausias laikas pradėti svarstyti visus galimus variantus. Kalbant apie atostogas, daugeliui įprasta jas planuoti užsienyje. Pigių skrydžių bendrovės pateikia išties patrauklius kainų pasiūlymus, tačiau neskubėkite jų pasirinkti. Kiekvienais metai atostogas leisti Turkijoje tikrai nėra pats maloniausias pasirinkimas, todėl būtina apsvarstyti ir kitas alternatyvas. Jei jau norite praplėsti savo paieškas, kodėl gi neapsvarsčius ir atostogų Lietuvoje? Manote, jog tai nėra smagu? O galbūt baiminatės didelių kainų? Apie atostogas Lietuvoje sklando išties daug mitų, tad pats metas juos aptarti ir išsiaiškinti, kas iš tiesų yra tiesa. Ieškantiems atostogų pasiūlymų Lietuvoje bene tinkamiausias pasiūlymas namelių nuoma. Tik ji atitinka augančius vartotojų poreikius. Taigi, tam, jog būtų lengviau palyginti skirtingus atostogų planus, palyginkime namelių nuomą Lietuvoje bei keliones į užsienį.

Visų pirma pradėkime nuo kelionės atstumo bei laiko. Savaime suprantama, jog nuvykti į kitą pasaulio šalį trunka gerokai ilgiau. Niekam ne paslaptis, jog tai išties varginanti kelionė, kurios išvengti tiesiog neįmanoma. Nors kelionės lėktuvu gerokai palengvina situaciją, tačiau tai dar nereiškia, jog jums neteks susidurti su sunkumais. Reikia pripažinti, jog kelionė pirmyn ir atgal atima visas dvi dienas jūsų atostogų, na o kuris norėtume dar prieš grįždami į įprastą gyvenimo ritmą vėl susidurti su nuovargiu. Būtent dėl šios priežasties namelių nuoma ar kitas atostogų pasirinkimas Lietuvoje yra daug patrauklesnis. Vis per kelias valandas galite nuvykti į jums reikalingą vietą ir pradėti poilsį. Kitas svarbus aspektas, kurį būtina aptarti – pramogos. Daugelis mūsų mano, jog tik užsienyje galime papramogauti ir patirti šį tą naujo, tačiau nebūkite tokie tikri. Net ir Lietuvoje yra gausu įvairių pasiūlymų bei aktyvaus laisvalaikio formų, kurios jums gali suteikti ne ką mažiau naujų įspūdžių. Išsinuomavę namelius galite mėgautis vandens pramogomis, pasiplaukiojimu valtimi, tinkliniu, tenisu bei panašiomis pramogomis. Taigi, pasiūlymų yra daug, na o jums tereikia susirasti tokią vietą, kuri galėtų visa tai suteikti.

Na ir galiausiai – kainos. Jei manote, jog atostogauti užsienyje yra pigiau – tikrai klystate. Viskas priklauso nuo to, kada pradėsite paieškas ir pradėsite vykdyti rezervacijas. Pigiausios kelionės į užsienį pasitaiko tik planuojant iš anksto arba naudojantis paskutinės minutės pasiūlymais. Lygiai tas pats galioja ir Lietuvoje. Tiesa, čia paskutinės minutės pasiūlymų būna gerokai mažiau, tad vienintelis būdas sutaupyti, pradėti planuoti gerokai anksčiau. Nepaisant to, jus domina namelių ar Namelių nuoma sodybos nuoma, paieškas pradėkite jau dabar. Tokiu būdu būsite tikri, jog gavote geriausią atostogų pasiūlymą, na o šis pasirinkimas jūsų tikrai nenuvils.